KONST / Litografier / Färglitografi 12735218

nr 1273 5218

Olle Bonniér

(1925-2016), Sverige

Signerad, numrerad 18/75. Färglitografi, motivets mått: 25x33 cm

Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.

måndag 2 september 2019
kl 18:39:45

Olle Bonniér

Läs mer om Olle Bonniér